314 | 0
Раздел: Гуси
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Біологія гусей

Біологія гусей

Гуси вважаються високопродуктивної птахом, тому не дивно, що сьогодні їх можна зустріти на багатьох присадибних ділянках. Вирощують цю птицю для отримання хорошого м’яса і відмінного пера. Причому, найголовніше, що для приросту і пера, і м’яса гусей їм потрібно трохи хорошою рослинності, невелика водойма і певний відхід.

Всі домашні гуси беруть початок від гусей диких. У давні часи їх почали прагнути одомашнювати, правда, не дивлячись на це, до цих пір у багатьох порід домашніх гусей можна відзначити ознаки їх диких родичів. Наприклад, виражається це в оперенні, зовнішніх ознаках, деяких звичках окремих порід.

Гуси мають свої характерні біологічні особливості. Наприклад, у цих птахів добре розвинений стравохід. Так, довжина кишечника значно більше, ніж довжина тулуба. Все це говорить про те, що в харчування гусей можна включати корм з високим вмістом клітковини. Корми споживають гуси чимало, особливо це стосується соковитих і зелених кормів. Тому, якщо виводити їх в теплу пору року на пасовище, більшу частину корму вони будуть отримувати саме там. Решта раціон можна доповнити сухим кормом, спеціально розробленим для гусей. На пасовищі гуси самостійно вибирають траву для себе, причому часто має значення певна послідовність більш привабливих трав і менш привабливих.
Гуси відрізняються високим рівнем метаболічних процесів. Для них кисень необхідний, а недолік його моментально позначається на самопочутті. Відзначено і інтенсивний обмін речовин, що призводить до частого виділення продуктів життєдіяльності, в зв’язку з цим птахівникам потрібно піклуватися про постійно сухий і свіжої підстилці для гусей.

Гуси два рази в рік можуть змінювати перо. Одна линька відбувається приблизно в середині літа, ще одна — восени. Пух і перо гусей дуже цінуватися сьогодні, так як вони відмінно зігрівають, відрізняються щільністю та іншими хорошими якостями.

По темi:  Общипування гусей за життя

Гуси це стадна птах, тому живуть вони переважно групами. Групи можуть бути як одностатеві, так і різностатеві. Всі вони спілкуються в групі між собою за допомогою певних звуків. Відзначено деяка ієрархія в стаді в зв’язку з можливістю деяких особин впливати на настрій особин інших.

джерело: ooogumat.com.ua

Раздел: Гуси
Автор:
Дата:

Біологія гусей

Вы читаете статью Біологія гусей. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Біологія гусей - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Біологія гусей